6 Eylül 2014 Cumartesi

KIYMETLİLERİM EVLENDİ

NE 2014 YAŞADIK NE 2014
DOLU DOLU MUTLULUK DOLU,HÜZÜN DOLU
ARAMIZA KATILANLAR OLDU ARAMIZDAN AYRILANLAR OLDU     HIZLI BİR GİRİŞ YAPARAK GERİ DÖNDÜM.BENİ İÇİN ÇOK YOĞUN AMA BİR O KADAR DA GÜZEL BİR YIL OLDU. EN ÖNEMLİSİ SANIRIM YAKIN ZAMANLARDA SİZE ARTIK ATANMIŞ BİR ÖĞRETMEN OLARAK YAZACAĞIM.
    BU YIL İKİ KARDEŞİMİ DE EVLENDİRDİK. MUSTAFA VE BİRGÜLCÜĞE KIŞA DENK GELMESİ VE SINAVA HAZIRLANMAM SEBEBİYLE ÇOK FAZLA ŞEY YAPAMASAMDA ACISINI EREN VE KÜBRACIĞIMDA ÇIKARDIM.
       ÇOK AYRINTILI FOTOLAR PAYLAŞAMASAMDA YAPTIKLARIMDAN     BİRAZ BAHSEDEYİM.

  KINA İÇİN KÜÇÜK VE SEVİMLİ BİR KAFE TUTAN GELİNCİĞİMİZİN MASASINI ESRA VE YASEMİN ABLALARIYLA SÜSLEDİK.BEN ÇERÇEVE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİNDE KULLANACAĞIMIZ KONUŞMA BALONLARI HAZIRLADIM.KONUŞMA BALONLARINI WORDDE HAZIRLADIM VE MATBBADAN KALIN KAĞIDA ÇIKARTTIRDIM. SONRADA IZGARA ÇUBUKLARINA YAPIŞTIRDIM.
 
    EREN VE KÜBRANIN BİRİCİK DOSTLARI AYSUNUN GETİRDİĞİ TESTİYE MİNİK ŞEKERLER DOLDURDUK. GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNDE GELİN HANIM KIRDI TESTİYİ VE ETRAFA YAYILAN ŞEKERLERİN TADINA BAKTIK.
   GENÇ KIZLAR İÇİN DE GÜZEL TAÇLAR HAZIRLADIM.
GELELİM DÜĞÜNÜMÜZE ... TAKI İÇİN YANDAKİ KURDELELERİ HAZIRLADIM. YİNE KONUŞMA BALONLARIMIZ VE TABİ ÇERÇEVEMİZ VARDI. EEE BİZDE SEVGİLİ EŞİMLE BİR HATIRA FOTOSU ÇEKTİRMEYİ İHMAL ETMEDİK.KADEHLERİMİZ ARTIK HER DÜĞÜNÜN VAZGEÇİLMEZİ.BİR DE DİLEK AĞACIMIZ VARDI Kİ BEN EN ÇOK ONU SEVDİM.MİNİK KARTLAR HAZIRLADIM ÜZERİNE BİZİM İÇİN BİR DİLEK TUTUN YAZDIM.HERKES GÜZEL ÇİFTİMİZ İÇİN DİLEKLERİNİ YAZIP AĞACA ASTI GECENİN SONUNDA AĞACIMIZ BİR HAYLİ DOLMUŞTU.
BU DA CANLARIMIN KAPI SÜSÜ..KEÇEDEN HAZIRLADIM.
ALLAH AĞZINIZIN TADINI HİÇ BOZMASIN..

.
                    BİRBİRİNİZİ HEP ÇOK SEVİN ..VE DİLERİM HEP MUTLU OLUN!
                                            ABLANIZ SİZİ ÇOK SEVİYOR!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder