30 Ağustos 2011 Salı

BİLEKLİK YAPALIM

rose_67 videoları Dailymotion'da


DAHA ÖNCE YAYINLADIĞIM BİLEKLİKLERİN YAPIM AŞAMALARINI ANLATMAYA ÇALIŞTIM UMARIM FAYDALI OLABİLMİŞİMDİR...

BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

      Bu yıl ne güzeldir ki iki güzel bayramı birlikte yaşıyoruz.Umarım bundan sonraki yıllarda da daha mutlu, barış dolu bayramların olduğu güzel günler bekler bizi...ZAFER BAYRAMINIZ VE ŞEKER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

26 Ağustos 2011 Cuma

BİRAZ DA TAKI YAPALIM


UZUN  BİR ARADAN SONRA TEKRAR MERHABA.BU SENE GÜZEL VE UZUN BİR TATİL YAPTIM.AYDIN-ZONGULDAK-MANİSA ARASINDA MEKİK DOKUDUM.TABİ BOŞ DURMADIM.NELER NELER YAPTIM YAVAŞ YAVAŞ PAYLAŞACAĞIM SİZLERLE DE.ÖNCELİKLE YAPTIĞIM BU ŞIK BİLEZİKLERİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM.TEK BİR MİSİNAYLA VE BİR KAÇ BONCUKLA ÇOK DA ŞIK OLDULAR.YAPILIŞINI DA YAKIN ZAMANDA VİDEO OLARAK EKLEYECEĞİM...
İNDİRİMLR


   
    Çok almak ve az para harcamak mı istiyorsunuz? O zaman sizin için güzel bir haber olucak. Grup Satın Alma Sitelerinin  ve Özel Alışveriş Kulüplerinin Günlük Kampanyaları artık TEK bir noktada sizlerle.

      Nerede mı?
    
      Tabiki İndirimlr.com'da

      Şehrinizdeki çılgın fırsatları ve indirimleri kaçırmayın. Şehrinizdeki tüm sosyal aktivitelerden en az %50 indirimlerle yararlanın. Artık sizde çok alın ama az harcayın!

      Özel Alışveriş Sitelerinin ve Fırsat Sitelerinin tüm kampanyalarını TEK bir yerden takip edin.
      Artık hergün bütün alışveriş ve fırsat sitelerini dolaşmanıza gerek yok, en iyi fırsatlar ve kampanyalar BİR YERDE: indirimlr.com

     Tatil fırsatları, restaurant, eğlence, aktivite, eğitim fırsatları, sağlık ve güzellik fırsatları, sevdiğiniz markaların indirimli ürün satışları ve daha neler neler...hepsinden %90'a varan indirmlerle faydalanın.

     SİTEYE ULAŞMAK İÇİN BURAYA BİR TIK YETER....